Postaráme se o Vás v případě autonehody či škody na automobilu!

Jsme smluvním partnerem českých pojišťoven, v případě autonehody či škody na Vašem vozidle, se postaráme o veškerou komunikaci s pojišťovnou. Neváhejte Nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s každým Vaším přáním.

Úvod › o nás

Informace o nás

Firma Luděk Erben vznikla v roce 1992 jako fyzická osoba - podnikatelský subjekt. V úplných počátcích svého podnikání se zástupci firmy orientovali na prodej akumulátorových baterií, staničních baterií, nezávislých stejnosměrných zdrojů (bateriových sestav) pro nemocnice, rozvodné elektro-stanice a nabíjecích zdrojů k těmto sestavám.

Následně rozšiřovali svoji paletu prováděných komplexních služeb a jejich orientace se zaměřovala i na celoroční údržbu staničních baterií (nabíjecích stanic), poskytování široké škály služeb týkajících se údržby nezávislých zdrojů „mn" malého napětí, včetně likvidace nebezpečného odpadu (starých nepotřebných baterií - olověných, alkalických apod.).

Později zástupci firmy rozšířili svoje podnikatelské aktivity i do autoopravárenství. Zde byly využity znalosti a dovednosti některých zaměstnanců z předchozích let. Výše uvedené služby poskytuje v dokonalé kvalitě nepřetržitě do dnešní doby.

Firma Luděk Erben - EKO BAT disponuje vlastními přepravními kapacitami, speciálním elektro-nářadím, speciálním nářadím na výměnu auto-skel, měřicími přístroji, prodejními, servisními a skladovými prostorami.
Krédo naší firmy:

 1. 1. pečujeme o naše zaměstnance
  2. pomáháme zákazníkům řešit jejich potřeby
  3. odpovídáme na telefonáty, e-maily, dopisy
  4. ctíme vytvořené hodnoty
  5. jednáme vždy poctivě a snažíme se dospět k oboustranně výhodné dohodě
  6. budujeme dobré vztahy s našimi klienty
  7. máme zájem řešit dobrý stav životního prostředí

Kontaktujte nás

Kde nás najdete