Postaráme se o Vás v případě autonehody či škody na automobilu!

Jsme smluvním partnerem českých pojišťoven, v případě autonehody či škody na Vašem vozidle, se postaráme o veškerou komunikaci s pojišťovnou. Neváhejte Nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s každým Vaším přáním.

Úvod › autoskla

Autoskla

Bezplatnou výměnu skel z pojištění - smluvní opravna několika pojišťoven! Již nemusíte na pojišťovnu, vše zařídíme za Vás!

Automobilová skla, střešní okna a náhradní díly na všechny značky automobilů. Tónování skel, střešní okna, tažná zařízení a mechanická zabezpečení včetně montáže.


Prohlídky vozidel, rozpočty nehod na opravu systémem, který používají pojišťovny - kupř. ČESKÁ POJIŠŤOVNA, ČPP, Wüstenrott, KOOPERATIVA, UNIQA, GENERALI, TRIGLAV, apod.


Opravy provádíme i na počkání, autoservis, pneuservis.

Naše profesionální služby jsme schopni nabídnout buďto v prostorách naší firmy, nebo Vám můžeme zajistit mobilní montáž ve Vámi určeném místě nebo přímo v areálu Vaší firmy. Je nutné dodržet pouze technické zázemí pro montáž skel - okolní teplotu, vlhkost.

Jsme ochotni se podřídit časově našim zákazníkům - montáž bude probíhat na místě a v čase určené klientem. Kompletní montáž provedeme bez nároků na jakékoliv vybavení Vašich prostor, veškeré potřebné vybavení je součástí našich servisních vozů.

Kontaktujte nás

Kde nás najdete