Postaráme se o Vás v případě autonehody či škody na automobilu!

Jsme smluvním partnerem českých pojišťoven, v případě autonehody či škody na Vašem vozidle, se postaráme o veškerou komunikaci s pojišťovnou. Neváhejte Nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s každým Vaším přáním.

Úvod › autofolie

Autofolie

Autofolie jsou nejen doplňkem zlepšujícím vzhled automobilu, ale i velice účinným prvkem zvyšujícím tepelnou pohodu a bezpečnost cestujících.

Zabraňují prostupnosti tepelného záření ze slunce do interiéru vozu a pomáhají tak snížení teploty uvnitř vozu, tím zvyšují účinnost klimatizace.

Autofolie snižují průhled dovnitř vozu, zvyšují pocit soukromí cestujících a napomáhají i bezpečnosti, neboť brání zlodějům zahlédnout výbavu a věci ve voze i vlastnímu rozbití okna automobilu. Současně zvyšují vlastní bezpečnost cestujících při havárii - brání úlomkům skla ve volném pohybu uvnitř vozu a to především při bočním nárazu.

Fólie na autoskla značky Bruxsafol, SDI Global americké výroby jsou neustále vyvíjeny za použití nejmodernějších technologií tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky, na ně kladené.

Jejich kvalita, odolnost i možnosti aplikace na libovolná autoskla je řadí mezi špičku automobilových fólií. Jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů, které zabraňují mechanickému poškození při běžném použití. Autofolie bez problémů odolá stahování oken, mytí, mechanickému poškrábání i náhodným úderům. Není výjimkou, že autofolie Bruxsafol, SDI Global vydrží majiteli i přes deset let v neporušeném stavu.

Maximální ochranu proti škodlivému UV záření zajišťuje přidání inhibitorů přímo do materiálu, z kterého jsou fólie vyrobeny. Předností těchto folií je i použití vysoce kvalitního lepidla k připevnění na sklo. Tento lep se vyznačuje maximální pevností ve spojení s autosklem, který odolá povětrnostním a klimatickým podmínkám.

Zcela vyloučena je i možnost vytváření prasklin či bublin. Autofolie Bruxsafol, SDI Global lepíme na vnitřní stranu autoskel
Protisluneční autofólie Bruxsafol, SDI Global

 • veškeré fólie na autoskla Bruxsafol, SDI Global mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR
  jejich reflexní schopnost odrazí až 70 % tepelného slunečního záření a tím vytváří příznivější klima a tepelnou pohodu v interiéru vozu
  pohltí až 91% škodlivého UV záření, tím ochraňuje osoby ve voze a zvyšuje životnost interiéru
  fólie jsou tvárné, lze tedy instalovat fólii na jakékoliv autosklo bez nutnosti napojování
  snižuje průhlednost čímž pomáhá utvářet lepší pocit soukromí a napomáhá bezpečnosti věcí ve voze proti odcizení
  firma Bruxsafol, SDI Global poskytuje tříletou záruku, průměrná životnost fólií je vyšší
 • Bezpečnostní autofólie Bruxsafol, SDI Global
 • veškeré fólie na autoskla Bruxsafol, SDI Global mají atest od Ministerstva dopravy a spojů ČR
  snižuje riziko krádeže uvnitř vozu, při havárii ochraňuje cestující před úlomky rozbitého skla

Kontaktujte nás

Kde nás najdete